Výsledky
2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Dátum
Miesto
Podujatie
Naše výsl.
Výsl. na Swimrankings
Ofic. výsl.
12/10/2019
Dolný Kubín Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti - dlhé trate
5/10/2019
Banská Bystrica Banskobystrický plavecký pohár, 4.kolo
28/9/2019
Liptovský Mikuláš FPD Slovenský pohár žiakov SSO, 4. kolo
31/8/2019
Štúrovo
Štúrovské stovky
29/6/2019
Liptovský Mikuláš FPD Slovenský pohár žiakov SSO, 3. kolo
21-23/6/2019
Košice Majstrovstvá SR starších žiakov
24-23/6/2018
Klagenfurt, AUT United World Games
14-16/6/2019
Žilina Majstrovstvá SR Open
7-9/6/2019
Štúrovo Majstrovstvá SR mladších žiakov
31/5-2/6/2019
Bratislava Majstrovstvá SR juniorov
31/5-2/6/2019
Viedeň, AUT
Vienna International Swim Meet
18/5/2019
Brezno Banskobystrický plavecký pohár, 3.kolo
11-12/5/2019
Liptovský Mikuláš Veľká cena Liptova
4-5/5/2019
Oswiecim, POL V4 Olympic hopes
4/5/2019
Rimavská Sobota Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti kat. B, A, J, S
27-28/4/2019
Dolný Kubín Veľká cena Dolného Kubína
26-28/4/2019
Bratislava Orca Cup, FINA, LEN
13/4/2019
Žilina Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti kat. B, A, J, S
6/4/2019
Žiar nad Hronom Veľkonočné plavecké preteky
5-7/4/2019
Poprad Cena Popradu
30-31/3/2019
Banská Bystrica Banská Bystrica Cup, FINA
30-31/3/2019
Košice Medzinárodné majstrovstvá SR Masters
22-24/3/2019
Žilina Jarná cena Žiliny, FINA
16/3/2019
Dolný Kubín Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti - dlhé trate
9-10/3/2019
Rimavská Sobota Pohár priateľstva
8/3/2019
Bratislava Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní v bazéne
3/3/2019
Banská Štiavnica Banskobystrický plavecký pohár, 2. kolo
9/2/2019
Žiar nad Hronom Banskobystrický plavecký pohár, 1. kolo
19-22/12/2018
GYÕR, HUN X.SCITEC GYÕR OPEN
14-16/12/2018
Eger, HUN V. Pro Agria
17/12/2018
Brezno O pohár ŠK Flipper Brezno, 18. level

14-16/12/2018
Šamorín Majstrovstvá SR juniorov v krátkom bazéne
15/12/2018
Žiar nad Hronom Vianočné plavecké preteky
9-11/12/2018
Nové Zámky Majstrovstvá SR ích mladších žiakov v krátkom bazéne
30/11-2/12/2018
Spišská Nová Ves Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne
23-25/11/2018
Šamorín Majstrovstvá SR Open v krátkom bazéne
25/11/2018
Spišská Nová Ves FPD Slovenský pohár žiakov VSO, 4. kolo
10/11/2018
Rimavská Sobota Banskobystrický plavecký pohár, 5. kolo
3-4/11/2018
Spišská Nová Ves Memoriál Jozefa Baláža
27-28/10/2018
Banská Štiavnica Štiavnický kahanec
20-21/10/2018
Rimavská Sobota Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti kat. B, A, J, S
13/10/2018
Banská Štiavnica Jesenné plavecké nádeje  stredoslovenskej oblasti
6/10/2018
Žiar nad Hronom Banskobystrický plavecký pohár, 4. kolo
6/10/2018
Poprad Pohár olympijských nádejí
29/9/2018
Dolný Kubín Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti - dlhé trate
22-23/9/2018
Trenčín FPD Slovenský pohár žiakov ZSO, 3. kolo
3-6/9/2018
Kranj, SLO
Majtrovstvá Európy v plávaní Masters, LEN
1/9/2018
Štúrovo
Štúrovské stovky
30/6/2018
Šamorín Arena Slovakia Swimming Cup
22-24/6/2018
Klagenfurt, AUT United World Games
22-24/6/2018
Bratislava Majstrovstvá SR Open
15-17/6/2018
Bratislava Majstrovstvá SR mladších žiakov
8-10/6/2018
Košice Majstrovstvá SR starších žiakov
2-3/6/2018
Žilina FPD Slovenský pohár žiakov SSO, 2. kolo
25-27/5/2018
Žilina Majstrovstvá SR juniorov
19/5/2018
Veľký Krtíš Banskobystrický plavecký pohár, 3. kolo
11-13/5/2018
Viedeň, AUT
Vienna International Swim Meet
4-6/5/2018
Bratislava Orca Cup, FINA, LEN
28-29/4/2018
Dolný Kubín Veľká cena Dolného Kubína
21/4/2018
Brezno Banskobystrický plavecký pohár, 2.kolo
14-15/4/2018
Rimavská Sobota Pohár priateľstva
7-8/4/2018
Banská Bystrica Banská Bystrica Cup 2018, FINA, LEN
7-8/4/2018
Spišská Nová Ves Medzinárodné majstrovstvá SR Masters
23-25/3/2018
Žilina Jarná cena Žiliny, FINA, LEN
24/3/2018
Žiar nad Hronom Veľkonočné plavecké preteky
17/3/2018
Banská Štiavnica Jarné plavecké nádeje  stredoslovenskej oblasti
10-11/3/2018
Žilina Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti kat. B, A, J, S
28/2-3/3//2018
GYÕR, HUN
XXXIX. ARANY ÜST - IX.SCITEC GYÕR OPEN
17/2/2018
Dolný Kubín Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti - dlhé trate
10/2/2018
Banská Štiavnica Banskobystrický plavecký pohár, 1.kolo

 

 

 

 

 

 

 

Termíny pretekov


Termínová listina Slovenskej plaveckej federácie pre rok 2019

Predbežný zoznam pretekov, na ktorých sa ŠK Flipper Brezno plánuje zúčastniť v 2. polroku 2019:

Dátum
Miesto
Podujatie
Bazén
Rozpis
31/8/2019
Štúrovo Štúrovské stovky
50m
5/10/2019
Banská Bystrica Banskobystrický plavecký pohár 4. kolo
25m
12/10/2019
Dolný Kubín Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblastI - dlhé trate
25m
19-20/10/2019
Banská Štiavnica Štiavnický kahanec
25m
26/10/2019
Handlová Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti "B", "A", "J", "S" - 1. kolo
25m
9/11/2019
Žilina Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti "B", "A", "J", "S" - 2. kolo
50m
16/11/2019
Rimavská Sobota Banskobystrický plavecký pohár 5. kolo
25m
22-24/11/2019
Trenčín Majstrovstvá SR juniorov
25m
29/11-1/12/2019
Dolný Kubín Majstrovstvá SR starších žiakov
25m
4-8/12/2019
Spišská Nová Ves Majstrovstvá SR mladších žiakov
25m
13-15/12/2019
Šamorín Majstrovstvá SR OPEN
25m
14/12/2019
Žiar nad Hronom Vianočné plavecké preteky
25m

 

Klubové rekordy