Brezniansky Pohár 2005, krytá plaváreň na Mazorníku
17. 12. 2005
Legenda: kat.a= ročník 95-96, kat.b= ročník 93-94, kat.c= ročník 91-92, kat.d=
ročník 90 a starší, kat.z= ročník 97 a mladší
bodové hodnotenie podľa aktuálnych tabuliek SPF je napísané za časom, * = osobný
rekord (pozn. aj ak to plával(a) na pretekoch prvý krát)
FliPo= PK Flipper ŽP Šport a.s. Podbrezová, FliBr= bývalý plavecký klub Sunik
Flipper Brezno, OrCie= MPKS Orka Ciechanów, Poľsko
1 - 100 m vol.sp. Muži kategória - d
1. Dubec Luboš 86 FliBr 1:07.37
335
31.35 -
2. Vičan Radislav 75 FliBr 1:07.78 328
32.02 -
3. Rybár Jozef 90 FliPo 1:24.57*169
38.43 -
1 - 100 m vol.sp. Muži kategória - c
1. Lemberka Tomáš 91 FliPo 1:09.00*311
32.93 -
2. Fodor Ján 92
FliPo 1:13.60*256
35.40 -
3. Betka Martin 92 FliPo 1:27.88*150
40.65 -
1 - 100 m vol.sp. Muži kategória - b
1. Baran Denis 93 FliPo 1:14.24 250
33.85 -
2. Michelčík Andrej 93 FliPo 1:27.47*153
38.70 -
3. Prečuch Pavol 94 FliPo 1:36.94*112
42.90 -
4. Vojtko Jakub 94 FliPo 1:53.53*
70
50.95 -
1 - 100 m vol.sp. Muži kategória - a
1. Marudzinski Kamil 96 OrCie 1:18.69 210
36.34 -
2. Golian Dominik 95 FliPo 1:43.52* 92
45.83 -
3. Jirmer Jaromír 95 FliPo 1:46.70* 84
48.10 -
2 - 100 m vol.sp. Ženy kategória - c
1. Vraniaková Terézia 91 FliPo 1:33.86*178
41.88 -
Kováčiková Dominika 92 FliPo diskv.
2 - 100 m vol.sp. Ženy kategória - b
1. Konwerska Natalia 93 OrCie 1:04.25 555
29.50 -
2. Zembrzuska Dorota 94 OrCie 1:12.53 385
34.61 -
2 - 100 m vol.sp. Ženy kategória - a
1. Dyakowska Maja 96 OrCie 1:21.03 276
37.83 -
2. Betková Radoslava 95 FliPo 1:47.80*117
49.10 -
3 - 100 m znak Muži kategória - b
1. Žiak Róbert 93 FliPo 1:22.87*235
39.39 -
3 - 100 m znak Muži kategória - a
1. Michalski Tomasz 95 OrCie 1:22.90 234
40.06 -
4 - 100 m znak Ženy kategória - a
1. Kowalska Sylwia 95 OrCie 1:23.17 344
40.11 -
2. Grexová Martina 96 FliPo 1:50.90*145
51.04 -
5 - 100 m prsia Muži kategória - d
1. Muriňák Peter 89 FliPo 1:14.88 469
34.60 -
2. Juhaniak Maťo 84 FliBr 1:20.60 376
35.93 -
3. Vičan Radislav 75 FliBr 1:27.43 295
40.61 -
4. Brezničan Tomáš 90 FliPo 1:38.43 206
45.40 -
5. Gašperan Pavol 90 FliPo 1:49.50 150
49.77 -
5 - 100 m prsia Muži kategória - c
1. Bubelíny Luboš 91 FliPo 1:35.60*225
43.40 -
2. Pančík Branislav 92 FliPo 1:36.00*222
44.30 -
3. Latinák Adam 91 FliPo 1:38.28*207
44.68 -
4. Kubáš Martin 92 FliPo 2:01.28 110
55.11 -
5. Giertl Tomáš 91 FliPo 2:37.60 50
1:12.30 -
5 - 100 m prsia Muži kategória - b
1. Prečuch Pavol 94 FliPo 2:00.25*113
55.36 -
2. Vojtko Jakub 94 FliPo 2:00.89*111
54.81 -
3. Vagaský Matúš 93 FliPo 2:01.50 109
57.05 -
4. Giertl Tomáš 93 FliPo 2:31.66 56
1:06.85 -
5. Engler Filip 93 FliPo 2:54.33 37
1:16.60 -
5 - 100 m prsia Muži kategória - a
1. Dlugolecki Dawid 95 OrCie 1:35.72 224
45.64 -
2. Kuskowski Adam 96 OrCie 1:50.11 147
51.19 -
3. Šuránek Matej 96 FliPo 1:57.66*121
54.09 -
4. Žabka Ivan 95 FliPo 1:58.50 118
53.90 -
5. Bubelíny Matúš 95 FliPo 2:40.50 47
1:14.10 -
6 - 100 m prsia Ženy kategória - d
1. Belková Martina 90 FliPo 1:51.78*200
51.21 -
6 - 100 m prsia Ženy kategória - c
1. Vrábliková Michaela 92 FliPo 1:34.54 331
42.34 -
2. Zibrínová Martina 91 FliPo 1:55.20*183
51.10 -
6 - 100 m prsia Ženy kategória - b
1. Pobožná Patrícia 93 FliPo 1:39.06*288
45.13 -
2. Rybárová Diana 93 FliPo 1:39.08*288
49.54 -
3. Škodová Janka 93 FliPo 2:36.10 73
1:04.90 -
4. Čerňanová Katarína 94 FliPo 2:39.81 68
1:12.16 -
6 - 100 m prsia Ženy kategória - a
1. Soplinska Aleksandra95 OrCie 1:37.00 307
44.14 -
2. Vrábliková Daniela 96 FliPo 1:49.50*213
52.14 -
3. Latináková Terezka 96 FliPo 2:23.81* 94
1:04.74 -
7 - 25 m vol.sp. Muži kategória - z
1. Kobela Filip 99 FliPo 29.19
2. Šebest Daniel 98 FliPo 30.13
3. Kurek Richard 97 FliPo 38.25
4. Kradlák Peter 98 FliPo 44.10
5. Bauko Sebastián 99 FliPo 51.90
6. Šimončič Michal 97 FliPo 1:17.33
8 - 25 m vol.sp. Ženy kategória - z
1. Hrudálová Patrícia 97 FliPo 29.62
2. Húsenicová Nina 97 FliPo 29.66
3. Grexová Diana 97 FliPo 33.80
4. Vraniaková Lýdia 97 FliPo 33.81
5. Kováčiková Paulínka 97 FliPo 39.22
6. Kotranová Karin 98 FliPo 42.28
7. Králová Karolina 98 FliPo 47.72
8. Andreánska Andrea 96 FliPo 48.95
9. Lepková Betka 99 FliPo 52.78
10.Drobná Danielka 98 FliPo 54.60
11.Černáková Daniela 98 FliPo 1:18.81
9 - 50 m motýlik Muži kategória - d
1. Muriňák Peter 89 FliPo 31.13 400
2. Juhaniak Maťo 84 FliBr 31.31 393
3. Dubec Luboš 86 FliBr 31.32 393
4. Vičan Radislav 75 FliBr 34.75 288
5. Rybár Jozef 90 FliPo 46.01*124
6. Brezničan Tomáš 90 FliPo 46.31*121
7. Gašperan Pavol 90 FliPo 58.59* 60
9 - 50 m motýlik Muži kategória - c
1. Lemberka Tomáš 91 FliPo 37.80 223
2. Latinák Adam 91 FliPo 41.46 169
3. Fodor Ján 92 FliPo 42.61 156
4. Pančík Branislav 92 FliPo 46.22*122
5. Betka Martin 92 FliPo 46.37*121
6. Bubelíny Luboš 91 FliPo 47.88*110
7. Kubáš Martin 92 FliPo 1:00.18 55
9 - 50 m motýlik Muži kategória - b
1. Baran Denis 93 FliPo 38.03*219
2. Žiak Róbert 93 FliPo 43.25*149
3. Michelčík Andrej 93 FliPo 47.75*111
10 - 50 m motýlik Ženy kategória - d
1. Belková Martina 90 FliPo 53.31 116
10 - 50 m motýlik Ženy kategória - c
1. Vrábliková Michaela 92 FliPo 44.57*198
2. Vraniaková Terézia 91 FliPo 46.92*170
10 - 50 m motýlik Ženy kategória - b
1. Konwerska Natalia 93 OrCie 30.50 619
2. Zembrzuska Dorota 94 OrCie 37.66 329
3. Pobožná Patrícia 93 FliPo 45.81*182
4. Rybárová Diana 93 FliPo 54.62*107
11 - 25 m motýlik Muži kategória - a
1. Michalski Tomasz 95 OrCie 16.93
2. Marudzinski Kamil 96 OrCie 17.28
3. Dlugolecki Dawid 95 OrCie 18.22
4. Kuskowski Adam 96 OrCie 18.64
5. Šuránek Matej 96 FliPo 23.31
6. Jirmer Jaromír 95 FliPo 24.10
7. Golian Dominik 95 FliPo 25.99
8. Žabka Ivan 95 FliPo 29.84
9. Bubelíny Matúš 95 FliPo 34.61
12 - 25 m motýlik Ženy kategória - a
1. Soplinska Aleksandra95 OrCie 16.33
2. Kowalska Sylwia 95 OrCie 18.06
3. Dyakowska Maja 96 OrCie 19.41
4. Vrábliková Daniela 96 FliPo 22.77
5. Grexová Martina 96 FliPo 22.78
6. Betková Radoslava 95 FliPo 27.28
7. Latináková Terezka 96 FliPo 27.90
13 - 4x50 m motýlik Muži
1. Flipper Podbrezová FliPo 2:27.03
Žiak Róbert 93 FliPo
Baran Denis 93 FliPo
Lemberka Tomáš 91 FliPo
Muriňák Peter 89 FliPo
2. Orka Ciechanów OrCie 2:46.57
Kuskowski Adam 96 OrCie
Dlugolecki Dawid 95 OrCie
Michalski Tomasz 96 OrCie
Marudzinski Kamil 96 OrCie
14 - 4x50 m motýlik Ženy
1. Orka Ciechanów OrCie 2:34.48
Zembrzuska Dorota 94 OrCie 37.79
Dyakowska Maja 96 OrCie 1:21.97
Kowalska Sylwia 95 OrCie 2:03.77
Konwerska Natalia 93 OrCie 2:34.48
2. Flipper Podbrezová FliPo 3:11.86
Belková Martina 90 FliPo 53.29*
Vraniaková Terézia 91 FliPo 1:41.31
Vrábliková Michaela 92 FliPo 2:28.98
Pobožná Patrícia 93 FliPo 3:11.86
15 - 25 m s doskou Muži kategória - z
1. Kurek Richard 97 FliPo 34.69
2. Šebest Daniel 98 FliPo 39.84
3. Kobela Filip 99 FliPo 44.41
4. Kradlák Peter 98 FliPo 51.09
5. Bauko Sebastian 99 FliPo 53.25
6. Šimončič Michal 97 FliPo 1:39.81
16 - 25 m s doskou Ženy kategória - z
1. Vraniaková Lýdia 97 FliPo 37.34
2. Pavlovičová Sandra 97 FliPo 37.57
3. Andreánska Andrea 97 FliPo 37.66
4. Húsenicová Nina 97 FliPo 37.75
5. Hrudálová Patrícia 97 FliPo 39.80
6. Kováčiková Paulínka 97 FliPo 40.56
7. Grexová Diana 97 FliPo 49.04
8. Králová Karolina 98 FliPo 50.01
9. Matušíková Deniska 98 FliPo 53.20
10. Kotranová Karin 98 FliPo 55.28
11. Lepková Betka 99 FliPo 1:02.50
12. Drobná Danielka 98 FliPo 1:13.90
13. Černáková Daniela 98 FliPo 1:29.36
17 - 100 m pol.pr. Muži kategória - a
1. Michalski Tomasz 95 OrCie 1:25.11 245
2. Dlugolecki Dawid 95 OrCie 1:29.03 214
2. Marudzinski Kamil 96 OrCie 1:29.03 214
4. Kuskowski Adam 96 OrCie 1:37.70 162
5. Jirmer Jaromír 95 FliPo 1:55.10* 99
6. Golian Dominik 95 FliPo 2:03.18* 81
7. Šuránek Matej 96 FliPo 2:03.68* 80
8. Žabka Ivan 95 FliPo
2:17.37* 58
9. Bubelíny Matúš 95 FliPo 2:35.26 40
18 - 100 m pol.pr. Ženy kategória - a
1. Soplinska Aleksandra95 OrCie 1:27.49 325
2. Kowalska Sylwia 95 OrCie 1:33.41 267
3. Dyakowska Maja 96 OrCie 1:35.94 247
4. Vrábliková Daniela 96 FliPo 1:54.74*144
5. Grexová Martina 96 FliPo 1:55.43*141
6. Betková Radoslava 95 FliPo 2:00.57*124
7. Latináková Terezka 96 FliPo 2:30.93* 63
19 - 200 m pol.pr. Muži kategória - d
1. Muriňák Peter 89 FliPo 2:36.64 397
34.37 -
2. Juhaniak Maťo 84 FliBr 2:53.06 295
34.46 -
3. Dubec Luboš 86 FliBr 2:54.16 289
33.09 -
4. Rybár Jozef 90 FliPo 3:31.25*162
5. Brezničan Tomáš 90 FliPo 3:40.71*142
48.48 -
6. Gašperan Pavol 90 FliPo 4:05.66*103
59.40 -
Vičan Radislav 75 FliBr diskv.
19 - 200 m pol.pr. Muži kategória - c
1. Lemberka Tomáš 91 FliPo 3:05.09*241
42.98 -
2. Fodor Ján 92
FliPo 3:08.10*229
3. Latinák Adam 91 FliPo 3:24.43*179
4. Pančík Branislav 92 FliPo 3:34.66*154
5. Betka Martin 92 FliPo 3:40.06*143
6. Bubelíny Luboš 91 FliPo 3:54.41*118
7. Kubáš Martin 92 FliPo 4:51.59 61
19 - 200 m pol.pr. Muži kategória - b
1. Baran Denis 93 FliPo 3:05.12*241
2. Žiak Róbert 93 FliPo 3:10.26*222
43.44 -
3. Michelčík Andrej 93 FliPo 3:44.82*134
20 - 200 m pol.pr. Ženy kategória - d
Belková Martina 90 FliPo diskv.
20 - 200 m pol.pr. Ženy kategória - c
1. Vrábliková Michaela 92 FliPo 3:29.57*232
45.86 -
2. Vraniaková Terézia 91 FliPo 3:52.40*170
20 - 200 m pol.pr. Ženy kategória - b
1. Konwerska Natalia 93 OrCie 2:39.87 522
33.18 -
2. Zembrzuska Dorota 94 OrCie 3:00.65 362
38.96 -
3. Pobožná Patrícia 93 FliPo 3:25.25 247
4. Rybárová Diana 93 FliPo 4:21.02*120
58.93 -
23 - 4x50 m pol.pr. Muži
1. Flipper Brezno-veteráni FliBr 2:18.91 391
Dubec Luboš 86 FliBr 38.08
Juhaniak Maťo 84 FliBr
1:14.03
Vičan Radislav 75 FliBr 1:47.64
Dej Luboš 79 FliBr 2:18.91
2. Flipper Podbrezová FliPo 2:21.84 367
Žiak Róbert
93 FliPo 37.70* (50 m znak)
Muriňák Peter 89 FliPo
1:12.11
Lemberka Tomáš 91 FliPo 1:50.55
Baran Denis 93 FliPo 2:21.84
3. Orka Ciechanów OrCie 2:44.76 234
Michalski Tomasz 95 OrCie
Dlugolecki Dawid 95 OrCie
Marudzinski Kamil 96 OrCie
Kuskowski Adam 96 OrCie
4. Flipper Podbrezová 2 FliPo 2:56.25 191
Brezničan Tomáš 90 FliPo
Bubelíny Luboš 91 FliPo
Pančík Branislav 92 FliPo
Michelčík Andrej 93 FliPo
24 - 4x50 m pol.pr. Ženy
1. Orka Ciechanów OrCie 2:30.78 409
Kowalska Sylwia 95 OrCie
Soplinska Aleksandra 95 OrCie
Konwerska Natalia 93 OrCie
Zembrzuska Dorota 94 OrCie
2. Flipper Podbrezová FliPo 3:06.30 216
Vraniaková Terézia 91 FliPo 49.89
Vrábliková Michaela 92 FliPo 1:31.98
Belková Martina 90 FliPo 2:28.50
Pobožná Patrícia 93 FliPo 3:06.30
Nízkotatranský vianočný trojboj
Bodové ohodnotenie:
100 m (vol.sp/znak/prsia) + 50 m motýlik + 200 m
pol.pretek
Muži kategória - b
Por. Meno Body1Body2Body3
Súčet bodov
1. Baran Denis 250 219 241 710 b. (100 vs)
2. Žiak Róbert 235 149 222 606 b. (100 z)
3. Michelčík Andrej 153 111 134 398 b. (100 vs)
Muži kategória - c
Por. Meno Body1Body2Body3
Súčet bodov
1. Lemberka Tomáš 311 223 241 775 b. (100 vs)
2. Fodor Ján 256 156 229 641 b. (100 vs)
3. Latinák Adam 207 169 179 555 b. (100 p)
4. Pančík Branislav 222 122 154 498 b. (100 p)
5. Bubelíny Luboš 225 110 118 453 b. (100 p)
6. Betka Martin 150 121 143 414 b. (100 vs)
7. Kubáš Martin 110 55 61 226 b. (100 p)
Muži kategória - d
Por. Meno Body1Body2Body3Súčet bodov
1. Muriňák Peter 469 400 397 1266 b. (100 p)
2. Juhaniak Mato 376 393 295 1064 b. (100 p)
3. Dubec Luboš 335 393 289 1017 b. (100 vs)
4. Brezničan Tomáš 206 121 142 469 b. (100 p)
5. Rybár Jozef 169 124 162 455 b. (100 vs)
6. Gašperan Pavol 150 60 103 313 b. (100 p)
Ženy kategória - b
Por. Meno Body1Body2Body3Súčet
bodov
1. Konwerska Natalia 555 619 522 1696 b. (100 vs)
2. Zembrzuska Dorota 385 329 362 1076 b. (100 vs)
3. Pobožná Patrícia 288 182 247 717 b. (100 p)
4. Rybárová Diana 288 107 120 515 b. (100 p)
Ženy kategória - c
Por. Meno Body1Body2Body3
Súčet bodov
1. Vrábliková Michaela 331 198 232 761 b. (100 p)
2. Vraniaková Terézia 178 170 170 518 b. (100 vs)