Galéria


4.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2019, Banská Bystrica

Štúrovské stovky 2019

Uzavretie sezóny výkonnostní plavci 2019, Brezno

Majstrovstvá SR starších žiakov 2019, Košice

3.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2019, Brezno

Veľká cena Liptova 2019, L.Mikuláš

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2. kolo, R.Sobota

Veľká cena Dolného Kubína 2019, D.Kubín

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 1. kolo, Žilina

Veľkonočné plavecké preteky 2019, Žiar nad Hronom

Banská Bystrica Cup 2019

Pohár priateľstva 2019, R.Sobota

2.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2019, Banská Štiavnica

1.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2019, Žiar nad Hronom

X. SCITEC GYOR OPEN 2018

O pohár ŠK FLIPPER Brezno, 18. level

Vianočné plavecké preteky 2018, Žiar nad Hronom

Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne 2018, Spišská Nová Ves

5.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2018, Rimavská Sobota

Štiavnický kahanec 2018

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti kat. B, A, J, S, Rimavská Sobota

4.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2018, Žiar nad Hronom

Štúrovské stovky 2018

Husky quadrathlon 2018, Krpačovo

Majstrovstvá SR starších žiakov 2018, Košice

3.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2018, Veľký Krtíš

2.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2018, Brezno

Pohár priateľstva 2018, R.Sobota

Veľkonočné plavecké preteky 2018, Žiar nad Hronom

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti kat. B, A, J, S, Žilina

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v dlhých tratiach 2018, D.Kubín

1.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2018, B. Štiavnica

Vianočný tréning 22.12.2017

Vianočné plavecké preteky 2017, Žiar nad Hronom

Zimné majstrovstvá SR starších žiakov 2017, D. Kubín

Zimné majstrovstvá SR mladších žiakov 2017, Šamorín

5.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2017, Rimavská Sobota

Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti kat. B,A,J,S 2017, B.Štiavnica

Štiavnický kahanec 2017

4.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2017, Žiar nad Hronom

Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v dlhých tratiach 2017, D. Kubín

O pohár ŠK FLIPPER Brezno, 17. level

Letné majstrovstvá SR mladších žiakov 2017, Bratislava

Letné majstrovstvá SR starších žiakov 2017, Štúrovo

3.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2017, Brezno

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti žiakov kat. C, D 2017, Handlová

Veľkonočné plavecké preteky 2017, Žiar nad Hronom

Banská Bystrica Cup 2017

2.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2017, V. Krtíš

Pohár priateľstva 2017, R.Sobota

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v dlhých tratiach 2017, Žilina

1.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2017, B. Štiavnica

Vianočný tréning 18.12.2016

Vianočné plavecké preteky 2016, Žiar nad Hronom

Zimné majstrovstvá SR starších žiakov 2016, D. Kubín

Zimné majstrovstvá SR mladších žiakov 2016, D. Kubín

5.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2016, R.Sobota - nekompletné

Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2016, Handlová

4.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2016, Žiar nad Hronom

Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v dlhých tratiach 2016

Štiavnický kahanec 2016

Štúrovské stovky 2016

O pohár mesta Handlová


Letné Majstrovstvá SR starších žiakov, Štúrovo

Tréning Mazorníkovo po dlhšom čase

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2016, Žilina

3.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2016, Veľký Krtíš

Veľkonočný plavecký pretek 2016, Žiar nad Hronom

2.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2016, Banská Bystrica

Banskobystrický plavecký pohár, 1. kolo, Banská Štiavnica

Vianočné plavecké preteky 2015, Žiar nad Hronom

Zimné M-SR mladších žiakov 2015, D.Kubín

Suchý tréning 8.12.2015

Banskobystrický plavecký pohár 2015, 5. kolo, Rimavská Sobota

Banskobystrický plavecký pohár 2015, 4. kolo, Žiar nad Hronom

Štiavnický kahanec 2015

Pohár olympijských nádejí 2015, Poprad

Sústredenie Štúrovo 2015 nedeľa

Sústredenie Štúrovo 2015 pondelok

Sústredenie Štúrovo 2015 utorok

Sústredenie Štúrovo 2015 streda

Sústredenie Štúrovo 2015 štvrtok

Sústredenie Štúrovo 2015 piatok

Sústredenie Štúrovo 2015 a preteky sobota


O pohár ŠK Flipper, 16. level

Letné Majstrovstvá SR mladších žiakov 2015, Košice

O pohár mesta Handlová žiakov kat. "C" 2015

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2015, Žilina

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2015 - dlhé trate, Žilina

Veľká cen Dolného Kubína 2015

Banskobystrický plavecký pohár 2015, 3.kolo, Veľký Krtíš

Banskobystrický pohár 2015

Veľkonočný plavecký pretek 2015, Žiar nad Hronom

Pohár priateľstva 2015, Rimavská Sobota

Banskobystrický plavecký pohár 2015, 2.kolo, Brezno

Banskobystrický plavecký pohár 2015, 1.kolo, Banská Štiavnica

Vianočný plavecký pretek 2014, Žiar nad Hronom

Fotenie počas Flipper tréningu

Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2014, Handlová

Memoriál Baláža 2014, Spišská Nová Ves

Banskobystrický plavecký pohár 2014, 5.kolo, Rimavská Sobota

Banskobystrický plavecký pohár 2014, 4.kolo, Žiar nad Hronom

Štiavnický kahanec 2014

Sústredenie Štúrovo 2014

Quadrathlon Krpačovo 2014

M-SR seniorov a juniorov 2014, Bratislava

O pohár ŠK Flipper, 15.level

M-SR najmladších žiakov 2014, Nové Zámky

Jarné majstrovstvá SSO 2014, Žilina

Veľká cena Dolného Kubína 2014

Cena Popradu 2014

Veľkonočný plavecký pretek 2014, Žiar nad Hronom

O pohár mesta Handlová žiakov kat. "C" 2014

3. kolo Banskobystrického plaveckého pohára 2014, Veľký Krtíš

Pohár priateľstva 2014, Rimavská Sobota

Banskobystrický plavecký pohár 2014, 2.kolo, Brezno

1. kolo BBPP 2014, Banská Štiavnica

Vianočné preteky 2013, Žiar nad Hronom

Memoriál Jozefa Baláža 2013, Spišská Nová Ves

5 .kolo Banskobystrického plaveckého pohára 2013, Veľký Krtíš

Jesenné M-SSO 2013, Dolný Kubín

Banskobystrický plavecký pohár 2013, 4.kolo, Rimavská Sobota

Štiavnický kahanec 2013, Banská Štiavnica

Štúrovské stovky 2013

Husky Quadrathlon 2013, Krpačovo

Sústredenie 2013, Piatok

Sústredenie 2013, Štvrtok

Sústredenie 2013, Streda

Sústredenie 2013, utorok

Sústredenie 2013, Pondelok

Sústredenie 2013, Nedeľa

LM-SR juniorov a seniorov 2013, Žilina

Letné M-SR mladších žiakov 2013, Štúrovo

O pohár ŠK Flipper Brezno

O pohár mesta Handlová žiakov kat. "C" 2013

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2013, Žilina

Orca cup 2013

Veľká cena Liptova 2013, Liptovský Mikuláš

Veľká cena Dolného Kubína 2013

3. kolo Banskobystrického plaveckého pohára 2013, Žiar nad Hronom

M-SR Masters 2013, Žilina

Cena Popradu 2013

Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v dlhých tratiach 2013, Banská Štiavnica

Veľkonočné plavecké preteky 2013, Žiar nad Hronom

2. kolo Banskobystrického plaveckého pohára 2013, Brezno

Pohár priateľstva 2013, Rimavská Sobota

1. kolo Banskobystrického plaveckého pohára 2013, Banská Štiavnica

Vianočný plavecký pretek, Žiar nad Hronom

Mikulášsky tréning 2012

5. kolo Banskobystrického plaveckého pohára 2012, Veľký Krtíš

4. kolo Banskobystrického plaveckého pohára 2012, Žiar nad Hronom

Pohár priateľstva, Rimavská Sobota

Štúrovské stovky 2012

O pohár ŠK Flipper, 13. level

Tréningy Jún 2012

VC Dolný Kubín 2012

3. kolo Banskobystrického plaveckého pohára 2012, Rimavská Sobota

Veľkonočné preteky, Žiar nad Hronom

2. kolo Banskobystrického plaveckého pohára, Brezno

Jarná cena Žiliny 2012

1. kolo Banskobystrického plaveckého pohára, Banská Štiavnica

Vianočné preteky, Žiar nad Hronom

5. kolo Banskobystrického plaveckého pohára, Žiar nad Hronom

Letné majstrovstvá SR 11., 12., a 13. ročných žiakov, Štúrovo

Jarné Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti, Žilina

3. kolo Banskobystrického plaveckého pohára, Rimavská Sobota

Veľkonočné preteky

Cena Popradu 2011

2. kolo Banskobystrického plaveckého pohára, Brezno

Jarné Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v dlhých tratiach, Žiar nad Hronom

1. kolo Banskobystrického plaveckého pohára, Banská Štiavnica

O pohár ŠK Flipper 11. level

Koncoročné ocenenie plavcov v 5-ke dráhe

Čerti na Mikulášskom tréningu

Zimné Majstrovstvá SR mladších žiakov v Rimavskej Sobote

Jesenné Majstrovstvá SSO v Rimavskej Sobote
Memoriál 17. listopadu, Olomouc

5. kolo Banskobystrického plaveckého pohára, Veľký Krtíš

Štiavnický kahanec

Štúrovské stovky 2010
 
LMSR_B_Trnava
 
Ciechanow
 
Jarné Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v Žiline

Veľká cena Popradu
 
Veľkonočné preteky v Žiari nad Hronom

2. kolo BBPP 2010 v Brezne

Zimné Majstrovstvá SR 9-10 ročných v Prešove - F.Kobela a K.Aneštíková

6. kolo BBPP 2009 vo Veľkom Krtíši
 
Jesenné Majstrovstvá SSO v Banskej Štiavnici
 

Sústredenie Závadka na Hronom

O Pohár Mesta Handlová kat. C
 

Banskobystrický plavecký pohár 2009 - 3. kolo


O pohár PK Flipper 8. level - víťazi disciplín


Piatkajší tréning s dvomi kaprami


Mikulášsky tréning


Banskobystrický plavecký pohár 2008 - 4. kolo


Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2008


Banskobystrický plavecký pohár 2008 - 3. kolo


Banskobystrický plavecký pohár 2007 - 4. kolo


O pohár PK Flipper 5. level - bazén a vyhodnotenie pri guláši


Meudon, Paríž 27.- 30.4.2007


Banskobystrický plavecký pohár 2007 - 3. kolo


Míting Priateľstva 2007


Banskobystrický plavecký pohár 2007 - 2. kolo

Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2006, 5. kolo


Banskobystrický plavecký pohár 2006 - 5. kolo

Banskobystrický plavecký pohár 2006 - 4. kolo


Memoriál Géza Kissu v Bátonyterenye, 1 ročník


Brezniansky Pohár 2005
Zimné Majstrovstvá SR: staršie žiactvo (Michaela Vrábliková) a mladšie žiactvo (Denis Baran)
Pohár rektora UMB 2005